Home

format diapozitiv admirație frtmromania ro copilărie Grăbițivă Plantaţie

Calaméo - Frtm Calendar 2020

Campionatul Mondial Individual de Tenis de Masă, Africa de Sud. Calificări  în fazele superioare pentru români - Ovidiu Blag - Portal de stiri si  informatii
Campionatul Mondial Individual de Tenis de Masă, Africa de Sud. Calificări în fazele superioare pentru români - Ovidiu Blag - Portal de stiri si informatii

Federația Română de Tenis de Masă

Radio Romania International - România a fost învinsă de Germania cu 3-0 în  finala CE de tenis de masă de la Malmo
Radio Romania International - România a fost învinsă de Germania cu 3-0 în finala CE de tenis de masă de la Malmo

FRTM
FRTM

FRTM - Romanian Table Tennis Federation - YouTube

Camelia Mitrofan de la CSM Constanța a devenit Campioană Europeană |  Observator Constanța
Camelia Mitrofan de la CSM Constanța a devenit Campioană Europeană | Observator Constanța

Andreea Clapa a câştigat Cupa României la tenis de masă! Tania Plăian şi  Andrei Flămând, pe podium | Răsunetul
Andreea Clapa a câştigat Cupa României la tenis de masă! Tania Plăian şi Andrei Flămând, pe podium | Răsunetul

Două medalii de aur și una de bronz pentru România

Untitled
Untitled

Performanțe românești la tenis de masă și la atletism

FRTM
FRTM

Video | România, performanţă remarcabilă la tenis de masă: două medalii de  aur şi un argint la Europenele de cadeţi şi juniori
Video | România, performanţă remarcabilă la tenis de masă: două medalii de aur şi un argint la Europenele de cadeţi şi juniori

Untitled
Untitled

frtmromania.ro Traffic Analytics, Ranking Stats & Tech Stack | Similarweb

România sigură de 4 medalii în proba de dublu mixt de la Campionatul  European de tenis de masă
România sigură de 4 medalii în proba de dublu mixt de la Campionatul European de tenis de masă

Ügyeskedtek a háromszéki pingpongozók (Asztalitenisz, Román Kupa) - 2023.  január 30., hétfő - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy
Ügyeskedtek a háromszéki pingpongozók (Asztalitenisz, Román Kupa) - 2023. január 30., hétfő - Háromszék, független napilap Sepsiszentgyörgy

Aur pentru România la tenis de masă pe echipe, la Jocurile Europene din  Polonia - Presshouse.ro
Aur pentru România la tenis de masă pe echipe, la Jocurile Europene din Polonia - Presshouse.ro